Norų sąrašas

Apie mus

Rosess.lt įkurtas su didžiuliu noru padėti Jums rūpintis savo grožiu ir gerove, nepakenkiant aplinkai. Rosess.lt įkūrėja – aš, Morta. Šiuo projektu siekiu Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės ekologiškas kūno, veido ir plaukų priežiūros priemones, kurios ne tik padėtų jaustis gražesniais, bet ir prisidėtų prie aplinkos saugojimo.

Nuo pat pradžių man buvo ir yra svarbu, kad Rosess.lt būtų ekologiškas verslas, taip pat tvarus ir atsakingas. Todėl prekių asortimentas yra atrinktas atsižvelgiant į natūralumą, tvarumą ir etiškumą. Bendradarbiauju su gamintojais, kurie taip pat laikosi aukštų ekologinių standartų. Pati išbandžiau ir iki šiol naudoju savo parduodamus produktus, įsitikinau jų kokybe ir patikimumu – ekologiškas šampūnas ir kitos priemonės yra tobula mano plaukams! Skatinu Jus taip pat rūpintis ne tik savo išvaizda, bet ir sąmoningai rinktis mažesnį ekologinį pėdsaką paliekančius produktus – juk visiems svarbu, kokį pasaulį išvys mūsų vaikai.

Rosess.lt – tai ne tik elektroninė parduotuvė. Tai bendruomenė, kurioje dalinamasi grožio patarimais, idėjomis. Tikiu, kad kiekvienas užsakymas yra unikalus, todėl kasdien stengsiuosi, kad Jus džiugintų puikus aptarnavimas bei greitas pristatymas.

Rosess.lt komandos misija – puoselėti Jūsų natūralų grožį bei tvarų gyvenimo būdą. Rosess.lt įsipareigoja dėti visas pastangas, kad Jus pasiektų aukščiausios kokybės ekologiškos kūno, veido ir plaukų priežiūros priemonės. Tikiu, kad puikios kokybės priemonės gali būti draugiškos Jūsų odai, plaukams ir taip pat aplinkai.

Leiskite man padėti Jums. Kartu skatinkime tvarų gyvenimo būdą, kuriame svarbi visuma.

Spindėkime!

 

Šiltai, Morta

KREPŠELIS 0